Doprava
Doprava

Doprava

* Doprava v Praze je 100,-Kč u všeho zboží za jakoukoliv pořizovací cenu /rozvážíme vlastními vozy/                                               
* Doprava celá Česká republika 600,-Kč u všeho zboží za jakoukoliv pořizovací cenu /zasíláme přepravní službou Top trans/
*
* vlastní odběr : Nádražní 9a, Praha 5 Smíchov, zdarma

 

Doprava přepravní službou

* Zasíláme zpravidla přepravní službou Top trans. Dodání ve smluvený den. V ten den Vám ráno Top trans zašle SMS a e-mail se jménem a telefonním číslem řidiče, který k Vám pojede. Po naplánovaní trasy se zpravidla ozve řidič sám s upřesněním času dodání .  Dodání je za první uzamykatelné dveře.  Zboží na paletě , pokud jsou schody nebo neprojede dveřmi ponechá přepravce v jejich blízkosti.

 

Převzetí předmětu prodeje od přepravní služby

* Při převzetí předmětu prodeje od přepravní společnosti je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalu předmětu prodeje s tím, že pokud při kontrole zjistí, že obal je porušen nebo zásilka obsahující předmět prodeje je jinak poškozena nebo zdeformována, nesmí zásilku obsahující předmět prodeje převzít a je povinen se zaměstnancem přepravní společnosti sepsat protokol. V případě, že zásilka nejeví znaky vnějšího poškození, je kupující povinen v přítomnosti zaměstnance přepravní služby zásilku otevřít a provést kontrolu předmětu prodeje, zejména pak prohlédnout, zda předmět prodeje i daňový doklad odpovídá objednávce a zda je předmět prodeje bez zjevných vad. V případě jakéhokoliv nesouladu předmětu prodeje, popřípadě přiložených dokladů, s objednávkou je kupující povinen sepsat se zaměstnancem přepravní služby protokol. Kupující je povinen uschovat si kopii protokolu.

 

ZTU0M2U4YT